REKLAMLAR

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

PS3 (oyun salonu) cafe + yiyecek - içecek için ruhsat alımı

Konular
    1

REKLAMLAR

Tüm cep telefonu fırsatları için tıklayın !

Arkadaşlar; ps3 cafe açmayı düşünüyorum, cafe için ruhsat almada problem yok fakat ben oarada yiyecek - içecek de satmayı istiyorum. ruhsat almam da problem olur mu? olmaz ise ne yapmam, nereye başvurmam gerekir?
    hem oyun salonu olan hemde yiyecek - içecek satışı yapan bir mekan illa ki vardır, yardımcı olursanız sevinirim...

2. REKLAMLAR

Konular
    1

kardeşim mrb.benim şuan işletmekte oldugum VittamiN Cafe & Ps3 senın istedigin türde hizmet veren bir yer.bunun icin yapman gereken ruhsat alırken oyun salonu & cafe olarak bildirmen bunu zaten soruyolar ama sözlü olarak.ben extra bir işlem yapmadım.ve mönümde baya zengin yiyicek içiçek bakımından.allah yardımcın olsun şimdiden.

Konular
    2

Alıntı Vittamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim mrb.benim şuan işletmekte oldugum VittamiN Cafe & Ps3 senın istedigin türde hizmet veren bir yer.bunun icin yapman gereken ruhsat alırken oyun salonu & cafe olarak bildirmen bunu zaten soruyolar ama sözlü olarak.ben extra bir işlem yapmadım.ve mönümde baya zengin yiyicek içiçek bakımından.allah yardımcın olsun şimdiden.

Hocam bir şey soracam
    Yer konusunda 100 mt2 diye bir sınır var mı bir kaç kişi diyorda böyle birsey ama çogu görüdügm yerde 70-80 mt2 civari
    ek olarak ne kadar bir gider oluyor aylık
    eglence vergisi falan dahil

Konular
    1

benm yerim 130 m2 fakat bunun 20 m2 si depo.100m2 sınırı oldugunu sanmıyorum sonucda oyun salonu bu bakkal dükkanı degil yerin büyük olması gerekir ve ayrıca benim yakın bir arkadasımın 190m2 oyun salonu vardı böyle bir sorunla hiç karşılaşmadı ve ek vergi falanda olmaz ancak ilk başta ruhsatı alırken verilen bazı harç ve vergilerde m2 baz alınıyor.m2 üzerinden ödeme yapıyorsun.umarım yardmcı olabilmişimdr.

Konular
    2

Alıntı Vittamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benm yerim 130 m2 fakat bunun 20 m2 si depo.100m2 sınırı oldugunu sanmıyorum sonucda oyun salonu bu bakkal dükkanı degil yerin büyük olması gerekir ve ayrıca benim yakın bir arkadasımın 190m2 oyun salonu vardı böyle bir sorunla hiç karşılaşmadı ve ek vergi falanda olmaz ancak ilk başta ruhsatı alırken verilen bazı harç ve vergilerde m2 baz alınıyor.m2 üzerinden ödeme yapıyorsun.umarım yardmcı olabilmişimdr.
    Sınır derken en az 100 mt2 olmak şart mı diye sordum
    Buarada eglence vergisi aliniyor biliyorum herkez tarafindan böyle duydum ama ne derece dogru bilmiyorum teyit etmek için sordum
    Gider olarak kira elektrik eglence vergisi mi genel olarak

Konular
    1

hayır öyle bir kuralda yok en az en cok diye
    dediğim gibi m2 sadece ruhsatı alırken birkac harç ve vergide dikkate alınıyo.genel olarak gider senınde dedigin gibi kira elektrk su vergi vs. ve ilk 6 aydan hiç bişiy bekeleme sadece o dedigin giderleri cıkar yeter.

Konular
    0

ruhsatı harcı yatırmak için tahhakkuk vişi alırken masa başındaki memur eğlence vergisi diye birşey belirtmişti peki onu nasıl yatırıcaz dedim . bir şekilde alınır demişti . ruhsatı almak zaten en zoru yer ikinci katta ise daha da zor itfaiyeden gelip bakıyorlar yangın merdiveni yoksa mekanda yangın merdiveni istiyorlar eğer var ise ölçüsüne bakılıyor. ölçü olarak en az basamak boyu 80 cm olması lazım bilginize.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

oyun salonu ruhsatı fiyatı

playstation cafe ruhsatı nasıl alınır

ps ruhsatı

ps3 oyun salonu vergisi

playstation ruhsat alma şartları

playstation cafe vergisi

cafeye ruhsat

ps3 salonu ruhsatı nasıl alınır

ps salonu ruhsatı

oyun salonları eğlence vergisi

pes salonları